Бренд: Razer
Краток опис: Razer Kiyo, Desktop streaming camera with multi-step ring light,
Достапност:
Шифра: 48285
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Razer Kiyo, Desktop streaming camera with multi-step ring light, High fps HD Video (720p 60fps/1080p 30fps), Compatible with Open Broadcaster Software and Xsplit, RZ19-02320100-R3M1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt