Бренд: Roline
Краток опис: 19.06.1003-25 10-in-1 Auto Loading Ratchet Screwdriver Set
Достапност:
Шифра: 61112
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.06.1003-25 10-in-1 Auto Loading Ratchet Screwdriver Set
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF