Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 39694 Mini Screwdriver Kit, The kit comprises of 3 slotted
Достапност:
Шифра: 61006
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 39694 Mini Screwdriver Kit, The kit comprises of 3 slotted driver bits, 3 recessed driver bits, 6 torque driver bits and a high quality solid full metal handle with corrugated non-slip surface for attaching your drivers securely and maintaining a firm grip whilst working
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555