Бренд: Roline
Краток опис: 19.06.1020-10 Crimping Tool 8-Pin 8-Contact
Достапност:
Шифра: 36110
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
19.06.1020-10 Crimping Tool 8-Pin 8-Contact
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555