Бренд: Roline
Краток опис: 25.99.8790-5 VALUE Multifunction Crimping Tool 8P+6P+4P
Достапност:
Шифра: 35987
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
25.99.8790-5 VALUE Multifunction Crimping Tool 8P+6P+4P
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555