Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 84176 Contact Cleaner spray, 400 ml, removes corrosion and
Достапност:
Шифра: 14586

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hama 84176 Contact Cleaner spray, 400 ml, removes corrosion and dirt as well as oxide and sulfide layers, Removes inadmissibly high transition resistance without affecting the most common construction materials
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555