Бренд: E-pro
Краток опис: E-pro ZM-GT1500H (10A)(3M), 5 way Surge protector, 3 meters cabl
Достапност:
Шифра: 13201
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена:
469 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
E-pro ZM-GT1500H (10A)(3M), 5 way Surge protector, 3 meters cable
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG