Бренд: Weli Science
Краток опис: Weli Science DC3 Portable UPS with DC output for Router, Modem,
Достапност:
Шифра: 13113
Гаранција (дена): 690
Редовна Цена: 1,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

999 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Weli Science DC3 Portable UPS with DC output for Router, Modem, CCTV, Camera and Cordless Phone, etc.., Overload protection, Short cirkuit protection
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG