Бренд: HAMA
Краток опис: Hama 00047762 Globetrotter Travel Adapter Plug Set + 3 plugs for
Достапност:
Шифра: 10389
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
499 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hama 00047762 Globetrotter Travel Adapter Plug Set + 3 plugs for the USA, the UK &China, 5-part set comprising: - Travel adapter, suitable for Euro plug (type C) and plug with earth contact (type F), Plug for China/Australia (type I), up to 10 A/250 V Also suitable for: Argentina, New Zealand, Uruguay, etc, US plug (type B), up to 15 A/125 V Also suitable for: Japan, Canada, Mexico, Venezuela, Caribbean countries, etc, GB plug (G) including fuse, up to 13 A/250 V Also suitable for Ireland, Cyprus, Kenya, Malaysia, Malta, etc.
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG