Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA100, Auto lock manual projection screen, 100" (2.21m x 1.23m), Octagonal housing with 90mm diameter, Slow return, 16:9 Format
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt