Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK Projector bracket PRB-16-02S, Heavy-duty universal proje
Достапност:
Шифра: 62062
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BRATECK Projector bracket PRB-16-02S, Heavy-duty universal projector bracket, For flat ceiling, Strong joint ball provide mult-angle views, Compliant with any brand and type, -20~+20°tilt,-0~+20°swivel,360°rotate, Mounting hole:180MM-400mm, Mounting profile:520mm-600mm, Load capacity:30kg
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Достапност по салони Сетек Кичево
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR