Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA projector DLP ZH506 High brightness professional laser pr
Достапност:
Шифра: 33424
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA projector DLP ZH506 High brightness professional laser projector, 5000 ANSi Lumens, 300000:1 contrast, FULLHD (1920x1080), Inputs: 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, 1 x RS232, 1 x Mic 3.5mm, 1 x Audio 3.5mm, 1 x RJ45, Outputs 1 x VGA, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x Audio 3.5mm, Lamp Laser, Lamp life (hours): 30.000, Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (min): 190W, Power consumption (max): 341W, Net weight: 5,22kg, Dimensions (W x D x H) mm: 374 x 302 x 117
Достапност по салони Сетек Сити Мол
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR