Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi Lumens, 23000:1 contrast,
Достапност:
Шифра: 33409
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi Lumens, 23000:1 contrast, FULLHD (1920x1080), Inputs: Inputs 1 x HDMI 1.4a 3D support + MHL, 1 x HDMI 1.4a 3D support, Outputs: 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, Control: 1 x 3D sync, 1 x 12V trigger, Native aspect ratio: 4:3, Aspect ratio - compatible: 16:9, Keystone correction - vertical: +/-40°, Horizontal scan rate: 15.38 ~ 91.15Khz, Vertical scan rate: 50 ~ 85(120 for 3D)Hz, Uniformity: 80%, Screen size: 0.71m ~ 7.65m (28" ~ 301") (diagonal), Lamp watts: 240, Lamp life (hours): 3500 (Bright), 12000 (Dynamic), 10000 (Eco), Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (standby): 0.5W, Power consumption (min): 205W, Power consumption (max): 295W, Net weight: 2,87kg, Dimensions (W x D x H) mm: 316 x 244 x 108
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR