Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA Projector DLP S334e, 3800 ANSi Lumens, 22000:1 contrast,
Достапност:
Шифра: 33407
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA Projector DLP S334e, 3800 ANSi Lumens, 22000:1 contrast, SVGA (800x600), Inputs: 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, 1 x Audio 3.5mm, Outputs: 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1A, Native aspect ratio: 4:3, Aspect ratio - compatible: 16:9, Keystone correction - vertical: +/-40°, Horizontal scan rate: 15.38 ~ 91.15Khz, Vertical scan rate: 50 ~ 85(120 for 3D)Hz, Uniformity: 75%, Screen size: 0.71m ~ 7.73m (27.78" ~ 304.4") (diagonal), Lamp watts: 203, Lamp life (hours): 6000 (Bright), 1200 (Dynamic), 10000 (Eco), 15000 (Eco+), Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (standby): 0.5W, Power consumption (min): 187W, Power consumption (max): 225W, Net weight: 3kg, Dimensions (W x D x H) mm: 316 x 244 x 108
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Сити Мол
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR