Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA Electric screen DE-9092EGA, Format 16:9 Glass-fibre Matte
Достапност:
Шифра: 33381

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA Electric screen DE-9092EGA, Format 16:9 Glass-fibre Matte White, Diagonal size 92", Aluminium Case with In-Site Internal I/R, Tubular Motor, Wall or ceiling easy mounting options, Viewing size 2030mm x 1145mm, Weight 12.27kg
Тип Платно за проектори
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR