Бренд: Optoma
Краток опис: OPTOMA projector DLP HD146X, 3600 ANSi Lumens, 25000:1 contrast,
Достапност:
Шифра: 30590
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
OPTOMA projector DLP HD146X, 3600 ANSi Lumens, 25000:1 contrast, FULLHD (1920x1080), Inputs: Inputs 1 x HDMI 1.4a 3D, 1 x HDMI 1.4a 3D support, Outputs: 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, Native aspect ratio: 16:9, Aspect ratio - compatible: 4:3, Projection distance (m): 1m - 9.8m, Lamp watts: 240, Lamp life (hours): 4000 (Bright), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco), Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (standby): 0.5W, Power consumption (min): 205W, Power consumption (max): 295W, Net weight: 2,87kg, Dimensions (W x D x H) mm: 316 x 244 x 108
  • HIT
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR