Бренд: Grundig
Краток опис: Grundig CD/DVD aluminium suitcase, for 120CD/DVD, 37x29.3x5.3cm,
Достапност:
Шифра: 14408
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Grundig CD/DVD aluminium suitcase, for 120CD/DVD, 37x29.3x5.3cm, model 76684
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555