Бренд: Ritek
Краток опис: Ritek DVD-R, 16x, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
Достапност:
Шифра: 10512

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ritek DVD-R, 16x, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555