Бренд: PROMEDIA
Краток опис: 00-SL-E982L8P White paper envelope, with open window, 80 gsm (10
Достапност:
Шифра: 10411

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
00-SL-E982L8P White paper envelope, with open window, 80 gsm (100pcs pack / 3500pcs carton)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555