Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data EX500 External Enclosure, Turn any 2.5” SSD or HDD into e
Достапност:
Шифра: 50604
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
A-Data EX500 External Enclosure, Turn any 2.5” SSD or HDD into extra gaming storage with a design that pops out from the crowd, Tool-free install and instant plug n game, Dedicated controller maximizes USB, 3.1/SATA 6Gb/s conversion efficiency, AEX500U3-CRD
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy