Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements, Portable, Black
Достапност:
Шифра: 50492
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital, Elements, Portable, Black, USB3.0,  WDBUZG0010BBK-WESN
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy