Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 4TB HD830 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1,
Достапност:
Шифра: 50411
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
A-Data 4TB HD830 2.5” External Hard Drive, Black, USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0, triple-layer construction and sturdy aluminum exterior that can withstand 3000kg of downward pressure, waterproof and dustproof, AHD830-4TU31-CBK
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy