Бренд: SONY
Краток опис: SONY HD-B2BEU, External HDD 2TB, USB 3.1, Micro-B connector, WHI
Достапност:
Шифра: 47927
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY HD-B2BEU, External HDD 2TB, USB 3.1, Micro-B connector, WHITE
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 2TB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy