Бренд: Seagate
Краток опис: HDD 2.5" 2TB Seagate, Backup plus, Slim Red, STDR2000203
Достапност:
Шифра: 46252
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 2TB Seagate, Backup plus, Slim Red, STDR2000203
Напреден Филтер
Големина 2.5'' инчи
Диск 2TB
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy