Бренд: WesternDigital
Краток опис: HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 W
Достапност:
Шифра: 38876
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HDD 2.5" 1TB External Western Digital My Passport Black USB3.0 WDBBEP0010BBK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy