Бренд: Microsoft
Краток опис: Microsoft Windows 10 Professional 64-bit English, DVD, FQC-08930
Достапност:
Шифра: 49260
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Microsoft Windows 10 Professional 64-bit English, DVD, FQC-08930
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt