Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE3700PK/00, Pink, In-ear headphones, Big bass and clea
Достапност:
Шифра: 30134
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE3700PK/00, Pink, In-ear headphones, Big bass and clear sound through efficient drivers, 3 interchangeable rubber ear caps offer an optimal fit, Sound: Acoustic system: Closed, Magnet type: Neodymium, Frequency response: 11- 22 000 Hz, Impedance: 16 ohm, Maximum power input: 20 mW, Sensitivity: 105 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Type: Dynamic, Cable Connection: two-parallel, symmetric, Cable length: 0.3 m, Connector: 3.5 mm, Finishing of connector: gold-plated, Type of cable: copper
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt