Бренд: Philips
Краток опис: PhilipsSHE1405BK/10, Headphones with mic, Integrated microphone
Достапност:
Шифра: 30131
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PhilipsSHE1405BK/10, Headphones with mic, Integrated microphone & call button, 3 interchangeable rubber ear caps for optimal fit in all ear, Acoustic system: Semi-closed, Magnet type: Neodymium, Diaphragm: Mylar dome, Impedance: 16 Ohm, Maximum power input: 20 mW, Sensitivity: 103 dB, Speaker diameter: 8.6 mm, Type: Dynamic, Frequency response: 10 - 22 000 Hz, Cable Connection: Two-parallel, symmetric, Cable length: 1.2 m, Finishing of connector: Chrome plated, Microphone: Built-in microphone
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt