Бренд: SONY
Краток опис: SONY MDRAS200W.AE, Active series sport in ear headphones, white,
Достапност:
Шифра: 29904
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY MDRAS200W.AE, Active series sport in ear headphones, white, Splashproof and waterproof, adjustable loop hangers, 13.5mm driver units, 1.2m cable length, 3.5mm jack, Frequency Response 17 - 22000 Hz, Impedance 16 Ohm, Sensitivity 104 dB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt