Бренд: Philips
Краток опис: Philips SHE1350/00, In-Ear Headphones, 15mm speaker driver, Bass
Достапност:
Шифра: 29650
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips SHE1350/00, In-Ear Headphones, 15mm speaker driver, Bass beat vents allow air movement for better sound, Frequency response: 16 - 20 000 Hz, Cable length: 1 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt