Бренд: Genius
Краток опис: Genius GHP-206, In-ear headphones, Black color, 3.5mm connection
Достапност:
Шифра: 26484
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius GHP-206, In-ear headphones, Black color, 3.5mm connection, Solid bass
Напреден Филтер
Тип 2.0 (Два звучника)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it