Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC RP-HV095E-K, Earphones, black color, Frequency Respons
Достапност:
Шифра: 26298

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC RP-HV095E-K, Earphones, black color, Frequency Response 20 Hz - 20 kHz, 3.5mm jack, 1.2m cable length
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it