Бренд: Grundig
Краток опис: Grundig Earphones Stereo 2Tone 6Assorted colors on a display sta
Достапност:
Шифра: 25826
Гаранција (дена): 690

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Grundig Earphones Stereo 2Tone 6Assorted colors on a display stand, model 38217
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt