Бренд: Genius
Краток опис: Genius HS-300N, Foldable rear band headset, In-line volume contr
Достапност:
Шифра: 25809
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Genius HS-300N, Foldable rear band headset, In-line volume control
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it