Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Claymore Core RGB mechanical gaming keyboard with Cherr
Достапност:
Шифра: 44868
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS ROG Claymore Core RGB mechanical gaming keyboard with Cherry MX RGB switches, Individually-backlit keys with Aura Sync RGB LED technology for unlimited personalization options, Fully programmable keys with on the fly macro recording, Onboard memory to save profiles on the go and intuitive ROG Armoury for lighting, key, and stats setting, Dimensions: 360 x 145 x 45 mm, Weight: 770 gr, 90MP00I1-B0UA00
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt