Бренд: Roline
Краток опис: S1410-40 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 10m
Достапност:
Шифра: 46673
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
S1410-40 Standard UTP Patch Cord Cat. 5e, White 10m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt