Бренд: Roline
Краток опис: 21.99.0100-250, VALUE FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 0.5m
Достапност:
Шифра: 45952
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
21.99.0100-250, VALUE FTP Patch Cord Cat.5e, grey, 0.5m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt