Бренд: ST
Краток опис: ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 3meters CCA (20%
Достапност:
Шифра: 39404
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 3meters CCA (20% Copper), 0.56mm - 23AWG
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it