Бренд: ST
Краток опис: ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable, 3meters CCA (20%
Достапност:
Шифра: 39397

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST - Superior Technology FTP Cat5e Patch Cable, 3meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt