Бренд: TP-Link
Краток опис: TP-Link TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router, Atheros, 2T2R, 2.4G
Достапност:
Шифра: 28303
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TP-Link TL-WR841N 300Mbps Wireless N Router, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n Draft 2.0, 802.11g/b, Built-in 4-port Switch, with 2 fixed antennas
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555