Бренд: G&G
Краток опис: G&G NH-R6615BK, (C6615D), Black, (44ml), Ink Cartridge for HP 12
Достапност:
Шифра: 31551
Редовна Цена:
369 Ден.
КЛУБ РАТА:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
G&G NH-R6615BK, (C6615D), Black, (44ml), Ink Cartridge for HP 1230Fax; HP 310 Digital Копир; Deskjet 810C/812C/825C/825CVR/840C/841C/845C/920C/940C/948C/3820C/815c/842c/843c/845cvr/920cxi/9400cvr/940cxi; OfficeJet V40/V40xi/5110/5110xi; PCS 500/500xi/750/750xi/950/950vr/950xi
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Тетово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG