Бренд: HP
Краток опис: HP Printer DeskJet 2130 AiO , Printer, Scaner, Copier, Compact
Достапност:
Шифра: 32459
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Printer DeskJet 2130 AiO , Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 7.5 ppm, Resolution 600x300, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, White - F5S40B
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela