Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPB7520DWY Laser Printer, Scaner, Copier, Network, Wire
Достапност:
Шифра: 32446
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPB7520DWY Laser Printer, Scaner, Copier, Network, Wireless, Duplex - Print 34 ppm, 1200x1200, Scanner 1200x1200, Fax 14400, Scanner 1200x1200, RAM 128 MB, 250 paper input tray, USB, High-yield toner cartridges TNB023 / DR023 - DCPB7520DWYJ1
Напреден Филтер
Тип Мултифункциски ласерски - MFC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela