Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPT310RE1 Ink Tank System Printer, Scanner, Copier, Pr
Достапност:
Шифра: 32439
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPT310RE1 Ink Tank System Printer, Scanner, Copier, Printer 10/6ipm (27/10ppm), Resolution 1200 x 6000, Scan resolution 1200x2400dpi, Ram 64MB, Tray up to 150 sheets, Super high yield ink tanks up to BTD60BK/BT5000C,M,Y - 6000black/5000 colour prints, Hi-Speed USB 2.0, 1-line LCD display, USB 2.0 Hi-Speed,
Напреден Филтер
Тип Inkjet
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela