Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCP1622W Laser Printer, Scaner, Copier, Wireless, Compa
Достапност:
Шифра: 32432
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCP1622W Laser Printer, Scaner, Copier, Wireless, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 2400x600, Hi-speed USB 2.0 interface, 802.11 b/g/n (WLAN), GDI, 150 paper input tray, Scan to E-Mail/Image/File, iPrint&Scan, Starter toner up to 1500pgs, Standard toner up to 1500pgs TN1090/DR1090, Black - DCP1622WEYJ1
Напреден Филтер
Тип Мултифункциски ласерски - MFC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela