Бренд: Brother
Краток опис: Brother MFCJ2330DW A3, InkJet Printer, Print A3, Scanner, Copier
Достапност:
Шифра: 32427
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother MFCJ2330DW A3, InkJet Printer, Print A3, Scanner, Copier, FAX, Wireless, Duplex, ADF, Touchscreen, Print 22/20 ipm 1200x4800dpi, Copier 1200x4800dpi, CIS Scanner 1200x2400dpi, 128 MB, Print 3.0, AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria, Card Slots, AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria,USB&&LAN&WLAN, LC3617BK/C/M/Y (up to 550pgs), LC3619XLC/M/Y (up to 3000/1500pgs) - MFCJ2330DWYJ1
Напреден Филтер
Тип Мултифункциски ласерски - MFC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela