Бренд: Brother
Краток опис: Brother PTE300VP Handheld, QWERTY keyboard, TZe tapes 3,5 to 18
Достапност:
Шифра: 32356
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother PTE300VP Handheld, QWERTY keyboard, TZe tapes 3,5 to 18 mm, Manual Cutter, Backlit LCD with label preview, High speed with barcode support - included 1TZE641, Lion battery, AC Adapter, Carry Case, Wrist Strap
Напреден Филтер
Тип Label Printer
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela