Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCPJ100 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Rapid
Достапност:
Шифра: 32354
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCPJ100 Advantage InkJet Printer, Scanner, Copier, Rapid Print speed up to 11 mono/6 colour ipm, High-yield catridge 2400mono/1300colour, Integrated flatbed scanner, Borderless Print A4/LTR/A6/Photo 10x15/Index Card/Photo-2L (LC529XLBK, LC525XLC/M/Y) - DCPJ100YJ1
Напреден Филтер
Тип Inkjet
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela