Бренд: Brother
Краток опис: Brother DCP1510 Laser Printer, Scaner, Copier, Compact design,
Достапност:
Шифра: 32316
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother DCP1510 Laser Printer, Scaner, Copier, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 2400x600, Hi-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray Scan to E-Mail/Image/File, Starter toner up to 1000pgs, Standard toner TN1030 (TN1050), White - DCP1510EYJ1
Тип Мултифункциски ласерски - MFC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm