Бренд: Brother
Краток опис: Brother HL6180DW, Mono Laser Printer, Wireless, Duplex, Print sp
Достапност:
Шифра: 32315
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Brother HL6180DW, Mono Laser Printer, Wireless, Duplex, Print speed 40 ppm, Resolution 1200x1200, RAM 128 MB, 550 paper input tray, Starter toner up to 8000pgs, Ard toner up to 12.000 pages high yield, First page out in less than 8,5 sec, Gigabit Ethernet & 802.11n Wi-FI, Duplex, TN3330/3380/3390 HL6180DWYJ1
Напреден Филтер
Тип Ласерски
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela